Vienkartiniai padėklai

Padėklai yra svarbi transporto ir sandėliavimo priemonės dalis. Naudojama įvairiose pramonės šakų taip pat ir asmeniniams tikslams. Suteikiama stabili platforma daiktams sukrauti, todėl taip yra lengviau laikyti sandėlyje ar transportuoti.

Pastaruoju metu populiarėja naujas padėklų tipas – vienkartiniai padėklai. Šie padėklai yra gaminami iš plastiko arba kartono ir gali būti naudojami tik vieną kartą. Kadangi jie yra greičiau ir pigiau pagaminami juos galima įsigyti pigiau ir greičiau.

Panaudojus galima nesunkiai išmesti. Vienkartiniai padėklai yra lengvesni, todėl tinka naudoti su lengvais daiktais.

Daugkartinius EURO padėklus ar medines paletes ne retai reikia valyti bei taisyti, o ir kaina gali būti didesnė nei vienkartinių palečių. Puiki alternatyva, kai reikia greitai ir pigiai transportuoti daiktus!

Reikalingas pigus ir greitas būdas laikyti arba gabenti prekes? Be abejonių turime Jums geriausią pasiūlymą Lietuvoje – platus vienkartinių palečių pasirinkimas.

Padėklų Pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka! Jeigu ieškote kur galite parduoti vienkartinius padėklus – galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Vienkartiniai Padėklai

Vienkartinės paletės skirtos plačiam ir įvairiam naudojimui.

Išmatavimai:

1200 x 800

Ilgis x Plotis (mm)