Nestandartiniai padėklai

Yra didelė standartinių matmenų palečių įvairovė, tačiau dažnai reikia ir nestandartinių padėklų, pagamintų specialiai paskirčiai. Užsakovo reikalavimai nulemia šių padėklų dydį ir formą.

Dažniausiai naudojami nestandartiniai padėklai, kurie yra didesni arba mažesni už standartinius matmenis. Didesnius nei standartinius padėklus galima naudoti sunkesniems kroviniams, o mažesnius – ankštose erdvėse. Be to, yra daug įvairių formų nestandartinių padėklų, pavyzdžiui su išpjovomis ar skylutėmis. Šie padėklai gali būti naudingi transportuojant ir sandėliuojant tam tikros rūšies gaminius.

Šie padėklai yra sukurti taip, kad atitiktų specifinius kliento ar pramonės šakos poreikius. Nestandartiniai padėklai, kaip ir visi kiti, naudojami įvairiems tikslams, įskaitant transportavimą ir sandėliavimą. Tačiau kai standartiniai EURO padėklai, medinės paletės ar vienkartiniai padėklai negali patenkinti kai kurių reikalavimų, tokiu atveju būna užsakomi nestandartiniai padėklai.

Kiekvienam klientui yra pasiūlomas individualus optimalus sprendimas, kuris padeda mažiausiomis išlaidomis užtikrinti tinkamą kokybę bei saugumą. Gamindami nestandartinius padėklus, turi būti patenkinti visi kliento reikalavimai. Sumaketuojamas padėklo brėžinys, apskaičiuojamas svoris, kurį padėklas turėtų atlaikyti bei surenkama visa informacija apie medienos rūšį, tankį bei tvirtumą.

Dėl unikalių sprendimų, išmatavimų ir kitų sprendimų, nestandartiniai padėklai yra idealus pasirinkimas įmonėms, turinčioms unikalių poreikių ar reikalavimų.

Siūlome ne tik platų įvairios kokybės palečių pasirinkimą, bet ir užsisakyti pagal Jūsų reikalavimus nestandartinių matmenų ar formų padėklų.

Padėklų pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka! Jeigu ieškote kam galite parduoti nestandartinius padėklus – mes galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Nestandartiniai padėklai

Nestandartiniai padėklai yra gaminami pagal klientų poreikį, įvairių išmatavimų.