Plastikinės dėžės

Be plastikinių dėžių transporto bei sandėliavimo pramonėje sunkiai apsieita. Jos naudojamos ne tik transportuojant ant medinių EURO padėklų, dažniausiai būtent tokiose dėžėse būna laikomos įvairios prekės.

Toks daiktų laikymas bei transportavimas populiarėja daugelyje pramonės šakų, nes plastikinės dėžės yra patvarios, lengvos bei lengvai surenkamos. Taip pat yra labai lengvai išvalomos. Po daugkartinio naudojimo, dažniausiai šios plastikinės dėžės gali būti perdirbamos. Tokiu būdu nekenkiate aplinkai.

Tokias plastikines dėžes patogu sukrauti viena ant kitos, todėl patogu transportuojant iš vienos vietos į kitą, ar laikant sandėlyje neužimti daug vietos.

Universalios ir plataus naudojimo dėžės. Puikiai tinka naudoti ne tik pramonės šakose, tačiau ir asmeniniams tikslams, laikyti įvairius daiktus.

Siūlome įvairų plastikinių dėžių pasirinkimą, tad kviečiame susisiekti ir sužinoti daugiau.

Padėklų pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka! Jeigu ieškote kam galite parduoti nebenaudojamas plastikines dėžes mes galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Plastikinės dėžės

Plastikinės dėžės daiktams susidėti. Plataus ir įvairaus naudojimo.