Šarnyriniai lankstai

Šarnyriniai lankstai yra svarbi transporto ir logistikos dalis. Jie leidžia efektyviau perkelti ir sandėliuoti krovinius, o transportavimui ir sandėliavimui panaudoti padėklus. Padėklai yra puikus būdas laikyti ir transportuoti prekes, o šarnyriniai lankstai leidžia lengvai perkelti padėklus.

Norint greičiau pakrauti arba iškrauti paletes iš sunkvežimio ar priekabos – tai yra puikus pagalbininkas. Šarnyriniai lankstai taip pat yra labai patvarūs, todėl puikiai tinka didelėms apkrovoms. Juos net gi lengvai ir patogiai galima transportuoti ir be pačio krovinio, kadangi yra sulankstomi.

Tai gali būti puiki ir pigi alternatyva metaliniams konteineriams. Dažniausiai šarnyriniai lankstai yra gaminami iš aukštos kokybės spygliuočių medienos, todėl yra ilgaamžiai ir juos galima daug kartų naudoti.

Norint patogiau gabenti prekes ar kitus daiktus, siūlome didelį kokybiškų šarnyrinių lankstų pasirinkimą.

Padėklų pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka! Jeigu ieškote kur padėti nebenaudojamus šarnyrinius lankstus mes galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Šarnyriniai lankstai paletėms

Šarnyriniai lankstai paletėms įvairiam naudojimui.

Išmatavimai:

1200 x 800

Ilgis x Plotis (mm)

Šarnyriniai lankstai paletėms

Šarnyriniai lankstai paletėms įvairiam naudojimui.

Išmatavimai:

1200 x 800

Ilgis x Plotis (mm)