Mediniai padėklai

Padėklai yra be galo svarbi transporto ir logistikos pramonės dalis. Jie naudojami prekėms laikyti ir gabenti bei atlieka svarbų vaidmenį tiekimo grandinėje. Viena iš labiausiai paplitusių ir universaliausių įrangos dalių sandėlyje visame pasaulyje yra mediniai padėklai.

Padėklai suteikia stabilią platformą prekėms gabenti ir sandėliuoti. Jie saugo daiktus nuo žemės ir neleidžia jiems liestis su dulkėmis, drėgme ar kenkėjais. Suteikia stabilų paviršių gabenamoms prekėms ir padeda išlaikyti produktus tvarkingus bei saugius. Naudojant kartu su šakiniais krautuvais ar kita kėlimo įranga, padėklai palengvina sunkių krovinių perkėlimą sandėlyje ar paskirstymo centre.

Paletės gali būti naudojami įvairiems tikslams – nuo sandėliavimo iki gabenimo. Jie yra tvirti ir patvarūs, todėl puikiai tinka naudoti įvairiose aplinkose. Tai yra puikus ekologiškas pasirinkimas pakuojant ir gabenant produktus. Jie ne tik tvarūs, bet ir pigūs bei lengvai transportuojami.

Yra daug skirtingų medinių padėklų tipų, įskaitant standartinius ir nestandartinius padėklus, euro padėklus ir vienkartinius padėklus. Nestandartiniai padėklai būna išskirtinių išmatavimų ar formų, skirtų pritaikyti nestandartinėms prekėms gabenti ar laikyti. Euro padėklai yra populiariausias pasirinkimas Europoje. Jie yra siauresni nei paprasti mediniai padėklai, todėl tinka gabenti produktus, kurie turi tilpti ankštose erdvėse. Vienkartiniai padėklai yra pigus ir greitas būdas gabenti ar sandėliuoti prekes. Jie išlaiko mažesnį svorį nei standartiniai mediniai padėklai.

Medinės paletės yra gaminamos iš tvirtos medienos, atlaiko sunkų svorį ir yra daugkartinio naudojimo. Todėl rinkoje galima dažnai pastebėti, kad yra prekiaujama naujais bei panaudotais mediniais padėklais.

Naudoti mediniai padėklai yra pigesni nei nauji, tačiau jie gali turėti nusidėvėjimo požymių, bei naudojimo laikotarpis gali būti trumpesnis.

Nauji mediniai padėklai yra brangesni, tačiau būna geros būklės ir naudojimo trukmė yra ilgesnė.

Siūlome platų aukštos kokybės bei panaudotų medinių padėklų asortimentą. Padėklų Pasaulis ne tik parduoda, bet ir superka! Jeigu turite nereikalingų ar nenaudojamų medinių palečių, net jeigu jos yra daugiau ar mažiau nusidėvėję – galime nupirkti už konkurencingą kainą.

Bendradarbiaujame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Nauji mediniai padėklai

Naujos medinės paletės, tobulos būklės. Paletės yra plataus naudojimo.

Naudoti mediniai padėklai

Naudotos medinės paletės. Tai mažai naudoti padėklai turintys minimalų nusidėvėjimą.