Euro Paletės - Ką reikėtų žinoti?

Euro Paletės - Ką reikėtų žinoti?

5/21/2022 2 min read

Įvairių prekių ar produktų sandėliavimas bei transportavimas yra labai svarbus aspektas daugelio įmonių gamybos procese. Galima sakyti būtinybė verslo funkcionavimui. Tai leidžia įmonėms kaupti produktų atsargas, išsiųsti produktus klientams ir perkelti produktus iš vienos vietos į kitą. Tinkama šių dviejų veiksnių strategija užtikrins, kad prekės į paskirties vietą atvyktų laiku, o tai leis verslui laikytis gamybos terminų. Tinkamas sandėliavimas gali apsaugoti gaminius nuo drėgmės, kenkėjų ar kitų pažeidimų. Saugus ir efektyvus prekių gabenimas gali padėti įmonėms išvengti vėlavimų ir sutapyti pinigų.

Kalbant apie saugų ir efektyvų prekių gabenimą, greičiausiai beveik visi pramonės šakų verslai tam naudoja EURO paletes. Šie padėklai tampa vis populiaresni gabenimui ir sandėliavimui dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Juos lengviau pakrauti ir iškrauti nei tradicinius padėklus – tai viena iš priežasčių, kodėl jie yra populiarus sprendimas įmonėms, kurios turi daug judėti ir gabenti prekes. Medines paletes pravartu įvairių pramonės šakų įmonėms įskaitant maisto ir gėrimų, mažmeninės prekybos, logistikos, gamybos ir kita.

EURO padėklai yra gaminami iš tvirtos medienos medžiagos todėl juos galima naudoti ne vieną kartą ir yra ilgaamžiai. Šie padėklai gali būti naudojami gabenant ar laikant sandėlyje bet ką – nuo mažų pakuočių iki didelių. Jie gali išlaikyti net iki 2000 kg svorio. Ne retai nebereikalingi panaudoti EURO padėklai yra perparduodami. Tai tik įrodo, kad jie yra tvirti ir ilgaamžiai. Be to, daug kartų naudojant daiktą yra mažiau teršiama gamta.

Daugelis transportavimo ir sandėliavimo įmonių teikia pirmenybę euro padėklams, nes jie yra vienodo dydžio ir formos. Jie yra pagaminti ir suprojektuoti taip, kad juos būtų lengva perkelti šakiniais krautuvais ar kitomis pramoninėmis transporto priemonėmis. Taip pat tai yra stabili platforma kroviniams krauti ir perkelti. Dėl to jie idealiai tinka naudoti automatizuotose sistemose, kur produktai turi būti transportuojami arba laikomi tvarkingai. Kadangi paletes yra taip lengva surinkti ir transportuoti, tai yra tinkama naudoti tiek vietiniam, tiek tarptautiniam siuntimui. Nesvarbu, ar jos gabenamos sunkvežimiu, geležinkeliu, laivu ar lėktuvu.

Nors EURO padėklai yra labai populiarūs ir patvarūs, kai kuriais atvejais išlaidos gali būti didesnė nei tikėtasi. Galima pagalvoti, kad daugkartinis palečių naudojimas sumažina kaštus. Tačiau, jeigu įmonė yra mažesnė ar reikalingos lengvesnės prekės ir norima sumažinti išlaidų dydį tam yra puiki alternatyva.

Vienkartiniai padėklai pastaruoju metu taip pat tampa gan populiariu pasirinkimu pramonės šakose. Šie padėklai yra gaminami iš plastiko arba kartono ir gali būti naudojami tik vieną kartą. Jų galima įsigyti daug greičiau ir pigiau, kadangi gamyba yra greitesnė ir pigesnė.

Puikus pasirinkimas įmonėms, kurios transportuoja ar laiko sandėlyje lengvesnes prekes, bei nori sutaupyti pinigų. Kai kuriais atvejais tai yra skubos klausimas, nes vienkartines paletes galima įsigyti daug greičiau ir lengviau nei medinius padėklus ar standartinius EURO paletes. Atsižvelgiant į pačio padėklo išmatavimus skiriasi išlaikymo svoris, tačiau daugiausiai vienkartiniai padėklai gali išlaikyti iki 1000 kg svorio.