5 neįprasti medinių palečių panaudojimo būdai

5 neįprasti medinių palečių panaudojimo būdai

8/1/2022 3 min read

Mediniai padėklai dažnai laikomi priemonėmis, skirtomis saugiai transportuoti ar sandėliuoti krovinius. O kai atlieka nebenaudojamų palečių, laikomi nepatogumu, kurio reikia greičiau atsikratyti - išmesti, perdirbti ar parduoti.

Tačiau ar žinojote, kad mediniai padėklai gali būti naudojami ne tik prekių siuntimui ir transportavimui? Tiesą sakant, yra daug skirtingų būdų juos naudoti, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Štai 5 neįprasti medinių padėklų naudojimo būdai:

1. Medines paletes galima paversti lova.

Sudėjus kelias paletes vieną ant kitos susidaro lovos pagrindas, ant kurio uždėjus čiužinį gausite lovą! Jeigu dar lieka, padėklus galima pastatyti vertikaliai ir taip padaryti galvūgalį. Lenteles galima nudažyti ir priderinti prie kambario dizaino. Galutinis vaizdas gali tikrai priblokšti. Lova iš medinių palečių gali suteikti miegamajam jaukumo.

2. Lauko baldai - gan populiarus neįprastų palečių panaudojimo būdų.

medinių palečių galima lengvai sukonstruoti suolą ir kavos staliuką. Nepamirškite pagalvėlių, kad būtų patogu ir minkšta sėdėti. Ant kavos staliuko iš palečių galite pritvirtinti ratukus, kad būtų patogu pastumti. Arba medinį padėklą naudoti kaip kavos staliuko pagrindą.

3. Padėklus galima naudoti kuriant paaukštintas sodo lysves.

Tai puikus būdas pradėti sodininkystę, nes padėklai yra palyginti nebrangūs ir su jais lengva dirbti.

Taip pat pukiai tinka panaudoti kaip komposto dėžę.

4. Padėklus galima naudoti kaip lentynas.

Jei šalia turite daug padėklų, galite sukrauti juos vieną ant kito - taip atsiras papildomos vietos ir turėsite kur susidėti daiktus. Kitas būdas, vertikaliai sudėti medines paletes prie sienos (galite pritvirtinti prie sienos) - ir turėsite lentyną!

5. Medinius padėklus galima paversti sūpynėmis.

Tam gali prireikti ne tik medinių palečių, bet ir tvirtų stovų arba tvirto medžio prie kurio būtų galima pritvirtinti sūpynes. Galima pasidaryti sūpuojantį gultą arba suoliuko tipo sūpynes. Medinės paletės idealiai tam tinka, kadangi gali atlaikyti didelį svorį.

Galiausiai, medinės paletės taip pat gali būti naudojami kaip kuro šaltinis ugnyje.

Apibendrinant galima pasakyti, kad mediniai padėklai gali būti naudojami ne tik prekių gabenimui ir sandėliavimui. Juos galima panaudoti baldams, menui ir net namų įsikūrimui. Turėdami šiek tiek kūrybiškumo, galite naudoti medinius padėklus, kad sukurtumėte kažką unikalaus ir naudingo. Taigi kitą kartą pamatę medinių padėklų krūvą, nevaikščiokite pro šalį – pagalvokite, kaip galėtumėte juos panaudoti dar kartą.